Wygrany sparing z ŁKS Łopuszno!

Obydwie drużyny o meczu dowiedziały się dwa dni przed spotkaniem. Bucovia Bukowa z niewyjaśnionych przyczyn zrezygnowała ze sparingu. Obydwie drużyny grały twardo i nieustępliwie. W pierwszej połowie Łopuszno praktycznie nie stworzyło zagrożenia pod bramką bolminian. Po 45 minutach LKS schodził z boiska z jednobramkowym prowadzeniem. Szybkie wznowienie rzutu wolnego, mocny, mierzony strzał Szymona Chrabąszcza i gol. W drugiej cześci meczu Łopuszno doszło do głosu. W drużynie LKS nastąpiło dużo zmian i przyniosły one efekt. Grający od kilku minut nowy nabytek LKS'u Hubert Myśliński strzelił bramkę na 2:0. Łopuszno zdołało strzelić bramkę na 2:1 ale to LKS wyszedł zwycięsko z tego sparingu.  Zdjęcia ze sparingu można obejrzeć na naszym fanpage na facebooku.

ŁKS Łopuszno 1 : 2 LKS Bolmin