LKS Bolmin vs Astra Piekoszów Przed naszym zespołem kolejny, bardzo trudny sprawdzian. Można wręcz powiedzieć najtrudniejszy od początku przygotowań do sezonu. Astra Piekoszów to zespół który występuje w kl. okręgowej. Jak poradzi sobie Bolmin? Ostatnie spotkanie z "okręgową" drużyną skończyło się remisem. Pozostał niedosyt. Tym razem będzie to jeszcze cięższa przeprawa. Niestety poziom trudności podniósł się wraz z nowymi urazami w drużynie LKS'u. Analiza ostatniego meczu pokazała, że przed tą młodą drużyną jeszcze wiele pracy. Każdy wynik będzie pouczający ale dla zawodników będzie to mecz o charakterze wyjątkowym. Wszyscy zawodnicy jednomyślnie stwierdzili, że zwycięstwem chcieliby uczcić urodziny naszego trenera. Będzie to trudną sztuką ale na pewno nie niewykonalną. Wszystkich kibiców zapraszamy w niedzielę o godz. 15.00 na stadion LKS.