Przygotowania do sparingu z Płomień Wólka Kłudzka! Nasi zawodnicy intesywnie przepracowywują okres przygotowawczy. Nie zwalniają tempa i już przygotowują się do kolejnego sparingu. Podsumowując dotychczasowe wyniki naszej drużyny w dwóch sparingach odnieśli znaczacą porażkę i wygrali. Warto jednak nadmienić, że pierwszy sparing nie jest adekwatnym wyznacznikiem formy LKS'u. Wielu nowych zawodników dopiero wprowadza się do drużyny, a efekty "zgrywania" się chłopaków można było już zaobserwować w minioną niedzielę. Dziś odbył się kolejny trening na orliku gdzie bolminianie przebiegli kolejne kilometry. Do startu ligi pozostało prawie półtora miesiąca i nikt chyba nie ma wątpliwości, że wszyscy będą przygotowani na 100%. Dokładny czas rozgrywania spotkania i miejsce z Wólką będzie podane później jednakże już teraz zachęcamy do obecności na meczu. Wsparcie kibiców jest jedną z najważniejszych składowych wygranej!