Sokół Rykoszyn 1 : 1 LKS Bolmin

Sokół Rykoszyn vs LKS Bolmin

Skład:

Mecz rozpoczął się o godzinie 12.00 na stadionie w Rykoszynie. Pierwsze minuty to napór Sokołu. Bolmin jednakże pokazał niesamowitą dojrzałość w defensywie i świetnie radził sobie z atakami gospodarzy. Niestety już w 20minucie nastąpiła pierwsza zmiana kiedy to z powodu kontuzji z boiska zszedł Jacek Tekiel. Zastąpił go Krzysztof Walaszczyk. Pod koniec pierwszej połowy do głosu doszedł LKS i kilkukrotnie stworzył zagrożenie pod bramką Sokołu. Druga połowa to przede wszystkim walka w środku pola którą z czasem zaczęli wygrywać Bolminianie. Dzięki temu sytuacje bramkowe mieli Walaszczyk, Myśliński czy Chrabąszcz. Ostatecznie około 65 minuty spotkania po świetnym dośrodkowaniu Wojsy z rzutu rożnego świetnym strzałem głową popisał się Myśliński. Od tamtego momentu Bolmin mądrze bronił dostępu do własnej bramki i starał się wyprowadzać groźne kontry. Niestety w okolicach 85 minuty Sokół po rozrywającym prostopadłym podaniu zdobył bramkę. Ślusarczyk nie miał nic do powiedzenia. W samej końcówce LKS miał jeszcze szansę na zwycięskiego gola ale brakło skuteczności. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1 co jak potencjał rywala jest bardzo dobrym wynikiem.